21.00-23.00

Συναυλία με την Ανδριάνα Μπάμπαλη στο Πάρκο της Ειρήνης

Μετά από μακρά παρουσία στο χώρο, και έχοντας στο ενεργητικό της συνεργασίες με πολλούς από τους σημαντικότερους εκπροσώπους του χώρου (Γ.Νταλάρας, Χ.Αλεξίου, Ν.Πορτοκάλογλου, Ε.Τσαλιγοπούλου, Κ. Λειβαδάς κ.α.), η Ανδριάνα Μπάμπαλη θα βρεθεί στο stage που θα στηθεί στο Πάρκο της Ειρήνης στην Πανεπιστημιούπολη της Πάτρας στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Υποδοχής Πρωτοετών Φοιτητών του Πανεπιστημίου Welcome to Up 2023 για να παρουσιάσει τα τραγούδια της από τους 6 προσωπικούς της δίσκους. Τραγούδια όπως τα «Μοίρα μου έγινες», «Δες καθαρά», «Δεν είν’ αργά», «Μαζί θεός», αλλά και πρόσφατα όπως : «Περιπλανώμενο», «Είσαι εσύ ο άνθρωπός μου» από τους τίτλους της σειράς «Το Νησί».

Τραγούδια από την προσωπική της δισκογραφία που έχουν αγαπηθεί, και διασκευές τραγουδιών που έχει αγαπήσει η ίδια! Μαζί της, στο ακορντεόν και το τραγούδι ο Παναγιώτης Τσεβάς, και στο πιάνο ο Άκης Κατσουπάκης.

19 Οκτωβρίου, 2023
, ,